2009-2010 жылдарға «Дене тәрбиесi, спорт және алғашқы әскери даярлық өңiрлiк оқу-әдiстемелiк орталығы» КМҚК облыстық жарыстарының

КҮНТIЗБЕЛIК ЖОСПАРЫ

№р/р Iс-шаралар атауы Өткiзу мерзiмi Өткiзу орны Команда құрамы
I Мектеп оқушылары арасындағы облыстық қысқы «Ақшақар» спартакиадасы
1 Шайбылы хоккей 28-31.01 Петропавл қ. 15+1
2 Допты хоккей 04-07.02 Петропавл қ. 15+1
3 Футзал (ұлдар, қыздар) 04-07.03 Петропавл қ. 20+2
4 Конькимен жүгiру спорты 22-24.01 Петропавл қ. 8+1
5 Қысқы Президенттiк көпсайыс 18-21.02 Петропавл қ. 12+2
6 Шаңғы жарысы 25-28.02 Петропавл қ. 12+2
7 Қысқы спорттық бағдарлау 11-14.02 Петропавл қ. 12+2
8 Шорт -трек 22-24.01 Петропавл қ. 12+2
II Мектеп оқушылары арасындағы облыстық жазғы «Жастар» спартакиадасы
1 Волейбол (ұлдар, қыздар) 11-14.03 Есiл ауданы 20+2
2 Баскетбол (ұлдар, қыздар) 18-21.05 Петропавл қ. 20+2
3 Грек-рим күресi 26-28.03 Есiл ауданы 10+1
4 Шахмат (ұлдар, қыздар) 02-04.04 Петропавл қ. 6+1
5 Үстел теннисi 30.04-02.05 Петропавл қ. 8+2
6 Бильярд 30.04-02.05 Петропавл қ. 3+1
7 Еркiн күрес
ұлдар
қыздар
23-25.04
23-25.04
Петропавл қ. 20+2
8 Жазғы Президенттiк көпсайыс 13-16.03 Петропавл қ. 12+2
9 Футбол (ұлдар) 24-27.06 Есiл ауданы 15+1
10 Футбол (қыздар) 18-21.06 Есiл ауданы 15+1
11 Жеңiл атлетика 20-23.03 Петропавл қ. 12+2
12 Жазғы спорттық бағдарлау 06-09.05 Қызылжар ауд.
«Сосновый бор»
Ереже б/ша
13 Қазақша күрес 30.04-02.05 Петропавл қ. 8+1
14 Тоғыз құмалақ 02-04.04 Петропавл қ. 6+1
15 Армрестлинг 15-18.04 Петропавл қ. 5+1
16 Кiр тасын көтеру спорты 17-19.04 Петропавл қ. 7+1
17 Русская лапта 15-17.05 Есiл ауданы 8+1
18 Дартс 15-18.10 Петропавл қ. 2+2+1
19. Оқпен ату 15-18.10 Петропавл қ. Ереже б/ша
20. Велоспорт 10-13.06 Петропавл қ. 4+3+1
III 2009-2010 оқу жылына орта кәсiптiк бiлiм беру мекемелерiнiң оқушылары арасындағы облыстық «Сұңқар» спартакиадасы
1 Күзгi кросс 16.10.2009ж. «Жеңiс» саяб. 5+5
2 Конькимен жүгiру спорты 04-05.03.2010ж. «Қарасай» ст. 5+5
3 Қысқы Президенттiк көпсайыс 25-26.02.2010ж. СҚКПК, ПҚЭК 5+5
4 Шаңғы жарысы 11-13.02.2010ж. Покровка а. 5+5
5 Футзал (қыздар) 30.11-03.12.2009ж. СҚКПК 10+1
6 Футзал (ұлдар) 18-20.12.2009ж. СҚКПК 10+1
7 Дартс 08-09.10.2009ж. Гуман.коледж 4+4+2
8 Оқпен ату 06.05.2010ж. ПҚЭК 4+4+2
9 Баскетбол (ұлдар) 18-20.03.2010ж. СҚКПК 10+1
10 Баскетбол (қыздар) 25-27.03.2010ж. ПТЖКК 10+1
11 Волейбол (ұлдар) 08-10.04.2010ж. СҚКПК 10+1
12 Волейбол (қыздар) 23-26.04.2010ж. ГТК 10+1
13 Тоғыз құмалақ 19-20.11.2009ж. Заң колледжi 3+3
14 Шахмат 19-20.11.2009ж. Заң колледжi 3+3
15 Үстел теннисi 15-16.04.2010ж. СҚКПК 3+3
16 Жазғы Президенттiк көпсайыс 14-17.05.2010ж. ПҚЭК, «Қарасай» ст. 5+5
17 Жеңiл атлетика 20-22.05.2010ж. «Қарасай» ст. 8+8
18 Жағажай волейболы 02-04.06.2010ж. СҚКПК 2+2
19 Волейболдан бiлiм басқармасының кубогы
қыздар
ұлдар
05-07.11.2009ж.
28-30.10.2009ж.
ГТК
СҚКПК
10+1
10+1
20 Кiр көтеру спорты 26-27.11.2009ж.   8+1
21 С.Бегалиннiң естелiгiне футзалдан (ұлдар) қалааралық турнир Ақпан 2010 ж. СҚКПК 10+1
IV 2009-2010 оқу жылына бастауыш кәсiптiк бiлiм беру мекемелерiнiң оқушылары арасындағы облыстық «Сұңқар» спартакиадасы
1 Қысқы Президенттiк көпсайыс 25-26.03.2010ж. Петропавл қ. 5+5+1
2 Күзгi кросс 15-16.10.2009ж. Петропавл қ. 5+5+1
3 Баскетбол (ұлдар, қыздар) 12.14.03.2010ж. №15 КЛ Тайынша қ. 8+8+2
4 Волейбол (ұлдар, қыздар) 04-06.02.2010ж. № 13 КЛ Қиялы а. 8+8+2
5 Тоғыз құмалақ (ұлдар, қыздар) 01-03.04.2010ж. № 9 КЛ Петровка а. 2+2+1
6 Шахмат (ұлдар, қыздар) 01-03.04.2010ж. № 9 КЛ Петровка а. 2+2+1
7 Дартс 22.05.2010ж. № 13 КЛ Боголюбова а. 2+2+1
8 Үстел теннисi 01-03.04.2010ж. № 9 КЛ Петровка а. 2+2+1
9 Жазғы Презид. көпсайыс (ұл., қыз.) 12-15.05.2010ж. Петропавл қ. 5+5+2
10 Оқпен ату 22 мамыр 2010ж. №13 КЛ Боголюбова а. 2+2+1
11 Кiшi-футбол (ұлдар) 07-08.05.2010ж. № 8 КЛ Лобаново а. 8+1
12 Кiр көтеру спорты 07-08.05.2010ж. № 8 КЛ Лобаново а. 8+1
V Үш жас ерекшелiк топтары бойынша
шайбылы хоккейден облыстық «Жұлдызша» турнирi
1
2
3
Кiшi топ
Орта топ
Аға топ
Ереже бойынша Петропавл қ.
Петропавл қ
Петропавл қ
15+2
15+2
15+2
VI Мектепке дейiнгi бiлiм беру мекемелерiнiң тәрбиеленушiлерi арасындағы облыстық «Есiл» спартакиадасы 01 маусым Петропавл қ. 10+2
VII Облыстық әскериленген «Батыр» спартакиадасы 10-13 маусым Ғ.Мүсiрепов ауданы 10+1
VIII Облыстық қысқы «Спешиал Олимпикс» спартакиадасы
Облыстық жазғы «Спешиал Олимпикс» спартакиадасы
27.02-01.0302-04.05 Петропавл қ.Петропавл қ. Ереже б/ша
IX Бастауыш және орта кәсiптiк бiлiм беру мекемелерiнiң қызметкерлерi арасындағы облыстық «Мастер» спартакиадасы шiлде Айыртау ауданы 12+2
X Бiлiм беру мекемелерiнiң қызметкерлерiнiң арасындағы облыстық «Учитель» спартакиадасы Маусым-шiлде Есiл ауданы 12+2
XI 7-8 сынып оқушыларының арасындағы облыстық «Алау» спартакиадасы 27-30 мамыр Аққайың ауданы 11+1
XII Облыстық «Ұлан» спартакиадасы 7-8 мамыр Петропавл қ. 10+1
XIII  «Достық» жеңiл атлетикалық жарыстары шiлде Петропавл қ. 8+1
XIV Кiшi топтағы  «Былғары доп»  балалар-жасөспiрiмдер турнирi 02-05.07 Есiл ауданы 15+1
XV Орта топтағы  «Былғары доп»  балалар-жасөспiрiмдер турнирi 02-05.06 Айыртау ауданы 15+1
XVI Аға топтағы «Былғары доп»  балалар-жасөспiрiмдер турнирi 02-05.08 Ғ.Мүсiрепов ауданы 15+1
XVII  «Денсаулық фестивалi — 2009» қыркүйек Петропавл қ.,
аудандар
ереже б/ша
XVIII Футболдан облыс чемпионаты
ұлдар -  1993-94 ж.т.                                            қыздар -  1993-94 ж.т.
қыркүйек Есiл ауданы
Есiл ауданы
15+1
15+1
XIX Мектеп оқушылары арасындағы күзгi кросс 22-23.10 Петропавл қ. 18+2
XX Волейболдан облыс чемпионаты (ұлдар, қыздар) 1993-94 ж.т.
1 тур
2 тур
3 тур
Ереже бойынша Есiл ауданы
Петропавл қ.
20+2
XXI Баскетболдан облыс чемпионаты (ұлдар, қыздар) 1993-94 ж.т.
1  тур
II тур
III тур
Ереже бойынша Петропавл қ.
Петропавл қ.
Петропавл қ.
20+2
XXII А.И.Игiбаевты еске алуға арналған грек-рим күресiнен бiлiм басқармасының кубогы қыркүйек Петропавл қ. 10+1
XXIII Шаңғы жарысынан қысқы маусымның ашылуы желтоқсан Петропавл қ. 12+1
XXIV Конькимен жүгiру спортынан қысқы маусымның ашылуы желтоқсан Петропавл қ. 8+1
XXV Допты хоккейден бiлiм басқармасының кубогы желтоқсан Петропавл қ. 15+1
XXVI М.Мүрсәлiмовтiң естелiгiне 1993-94 ж.т. (ұлдар, қыздар)  еркiн күрестен қалааралық турнир желтоқсан Петропавл қ. 20+2
XXVII Бокстан облыс чемпионаты (ұлдар) 1992-93 ж.т. қазан Петропавл қ. 15+2
XXVIII 1994-95 ж.т. мектеп оқушылары арасындағы  велотасжолынан облыс чемпионаты мамыр-маусым Петропавл қ. 7+1
XXIX  Жауынгер-интернационалшы С.Горловтың естелiгiне шаңғы жарысынан ашық кубок наурыз Петропавл қ. 12+2
XXX  1993-94 ж.т. мектеп оқушылары арасындағы ауыр атлетикадан облыс чемпионаты қазан Петропавл қ. 10+1
XXXI СҚО құрметтi азаматы, КСРО-ның спорт шеберi Ж.С.Тасеменовтiң құрметiне грек-рим күресiнен ашық облыс бiрiншiлiгi Желтоқсан
ереже бойынша
Петропавл қ. 10+1